"…(יש להם) תחושה שהם לא יודעים במי לבחור. הם חושבים במונחים של דמוקרטיה, שהיא לא אפשרית בכלכלה שמבוססת על כסף. אם יש לך יותר כסף לפרסם את העמדה שאתה רוצה בממשלה, זו לא דמוקרטיה. זה משרת את אלה שנמצאים בעמדות של יתרון יחסי. אז זו תמיד דיקטטורה של האליטה. העשירים כלכלית."

אנחנו קוראים לישראל "הדמוקרטיה היחידה במזה"ת". אין דבר כזה דמוקרטיה. דמוקרטיה אמיתית לא קיימת בשום מקום בעולם. האנשים בממשלה לא נבחרים על ידינו, אם זה היה נכון היינו יכולים לבחור את השכן שלנו לראשות הממשלה כי הוא בחור ישר. הוא לא יכול, אם אין לו את הכסף, לרוץ לראשות הממשלה. אז התעשייה שמה את הכסף ואחרי שהנבחרים נכנסים למשרה, הם צריכים לרקוד לפי החליל שלה.

דמוקרטיה היא מילת קוד שנועדה לשלוט באנשים ולמנוע מהם לחשוב על כך שכמעט אף אחד לא חי בבית שהוא רוצה, הוא חי בבית שהוא יכול להרשות לעצמו. כמעט אף אחד לא יכול להשיג טיפול רפואי אצל הרופא שהוא היה רוצה, אלא אצל זה שהוא יכול להרשות לעצמו. כולנו חופשיים רק במידה שכח הקניה שלנו מאפשר לנו.

החדשות, בכל העולם, הן חדשות מנוהלות. הם מוכרים זמן אוויר בטלויזיה, למפרסמים, לכן, אין דעות כמו שלנו בשידור בדר"כ, משום שהן מפריעות לסדר הקיים. החוקרים באוניברסיטאות מושפעים ממימון. בתי המשפט הם לא דמוקרטיים. אם יש לך עו"ד "בסדר" ולמי שתובע אותך יש סוללה של עורכי דין, זה לא צדק. זו לא דמוקרטיה. אנחנו חיים במערכת שבה יש לאנשים יתרונות זה על זה. לכן, אין לכם באמת דמוקרטיה, כל מה שיש לכם זו מילה.

מי אנחנו ומה אנחנו מציעים? (הפעילו את התרגום לעברית)
http://www.youtube.com/watch?v=4ZHmV2dKFcw&list=PL8nFD48Q-48TlNmFSzXz8_T5eqY63Q7n3&index=1&hl=he&cc_load_policy=1

//

st by
מודעות פרסומת